Muhle silvertip fibre scheerkwast - olijfhout - 25 mm - XL Lees meer.

Muhle silvertip fibre (synthesisch) scheerkwast - olijfhout - 25 mm - XL
De haren van deze scheerkwast zijn synthesisch (silvertip fibre) en zijn een echte innovatie in de scheerwereld. De capillaire werking zorgt ervoor dat de kwast veel water kan opnemen en afgeven.
De synthetisch geproduceerde haren, die ook geschikt zijn voor veganisten, zijn zeer onderhoudsvriendelijk en drogen sneller dan welk natuurlijk materiaal ook.
De vezels zijn handgemaakt en bijzonder zacht aan de punt. Tegelijkertijd is het onderste deel van de borstel steviger, wat voldoende ruggengraat biedt voor een aangenaam massage-effect, zelfs als de borstel nat is. Bovendien garandeert Silvertip Fibre® een luxueuze schuimlaag, zelfs met de kleinste hoeveelheid scheerzeep of -crème.
Sinds 2024 gebruikt Muhle voor de blend van Silvertip Fibre® een eco-efficiënte plantaardige vezel, die voor 37% uit hernieuwbare grondstoffen bestaat. Nog een pluspunt: de productie van dit revolutionaire polymeer vereist 30% minder energie en produceert 63% minder broeikasgassen in vergelijking met conventionele synthetische vezels.
Olijfhout wordt al sinds de oudheid gewaardeerd om zijn uitstekende materiaaleigenschappen en warme kleur. Het is te vinden in het hele Middellandse Zeegebied en wordt al eeuwenlang gebruikt voor de vervaardiging van duurzame goederen en kunstvoorwerpen.
Het hout van de Muhle scheerkwasten, moet maandenlang zorgvuldig worden gedroogd voordat de handgrepen worden gedraaid. Vervolgens worden de oppervlakken geschuurd, verzegeld met olie en gepolijst tot een zijdezachte afwerking. Hierdoor komt de zachte, honingkleurige nerf van het hout bijzonder goed tot zijn recht.
Eigenschappen:
Afmetingen:
Onderhoudstips
Je scheerkwast juist onderhouden is belangrijk voor de levensduur van je kwast.
Vind hier al onze scheerkwasthouders

