Dreiturm 3-delig etui zwart (soepel) met nagelschaar, pincet en nagelvijl. Zeer kwalitatief en prachtig afgewerkt manicure etui uitgevoerd in zwart leder. Alle instrumenten zijn in mat roestvrij staal. Lees meer.

Dreiturm 3-delig etui zwart (soepel) met nagelschaar, pincet en nagelvijl - zwart leer
970221
Zeer kwalitatief en prachtig afgewerkt manicure etui met een nagelschaar, diamanten nagelvijl en een pincet. Etui uitgevoerd in zwart leder. Alle instrumenten zijn in mat roestvrij staal.
Deze roestvrijstalen manicure-instrumenten zijn afkomstig van de traditionele fabrikant Dreiturm. En tot op de dag van vandaag is het in 1829 opgerichte familiebedrijf niet alleen trouw gebleven aan de locatie in Solingen, maar vooral aan de ambachtelijke productie. Elk individueel instrument wordt met speciale zorg verwerkt en is ontworpen voor een lange levensduur.
Bevat:
Opgelet: Pedicure- & manicuresets kunnen niet omgeruild/teruggezonden worden omwille van hygiënische redenen. Zie ook algemene voorwaarden.