Sauveterre made by Laguiole en Aubrac van 9 centimeter met prachtig heft in ebbenhout, zonder eindstukken (plein manche) en rug met veertje. Lees meer.

Sauveterre 9 cm in ebbenhout
9SaEB
Dit Frans handgemaakt Sauveterre plooimes van 9 centimeter heeft een prachtig heft gemaakt uit ebbenhout. De rug is strak en gestileerd.
Ebbenhout is bijzonder gewild. Het wordt gewaardeerd om zijn diepe, donkere kleur en prachtige nerf. Ebbenhout is ook een dichte en zware houtsoort, gewaardeerd om zijn duurzaamheid.
Eigenschappen:

Sauveterre is terug van weggeweest! Sauveterre was een mesmodel in een typisch, Frans-traditionele vormgeving dat die de laatste jaren niet meer in productie was. Na het overlijden van geestelijke vader/ontwerper Meneer Vialis is de productie van de Sauveterremessen opnieuw opgestart door Laguiole en Aubrac.
Deze eenvoudige, maar klassevolle mesjes zijn kleiner dan een standaard 12 centimeter Laguiole en Aubrac zakmes en hebben meestal een lengte tussen de 9 en de 11 cm. De messen in ons assortiment hebben ook een plein manche, dat wil zeggen: geen eindstukken.